HYDROGENIC

HYDROGENIC by ITURRIA

Generator wody wodorowej zwanej Eliksirem Młodości

Wodór to pierwiastek chemiczny najlżejszy ze wszystkich pierwiastków oraz najobficiej występujący we wszechświecie, choć nie na Ziemi. Wodór jest dość powszechny w naturze w połączeniu z innymi pierwiastkami jako tlen, węgiel lub azot. Wchodzi w skład wody, ciała ludzkiego, organizmów zwierzęcych i roślinnych.

W naszym codziennym życiu stykamy się z licznymi związkami chemicznymi oraz spożywamy żywność, która ma silne działanie utleniające.

Woda wzbogacona wodorem posiada silne zdolności przeciwutleniające! To powoduje, że staje się ona elementem sprzyjającym prowadzeniu zdrowego trybu życia.

Na rynku stają się coraz powszechniejsze urządzenia obiecujące wytwarzanie wodoru oraz ujemnego ORP w dość niekonwencjonalny sposób. Systemy te zazwyczaj stosują kule ceramiczne lub inne wkłady filtrujące, których zawartość oraz produkcja są często nieznane.

HYDROGENIC wytwarza  wodór w sposób bezpośredni , jest generatorem wodoru poprzez system elektrochemiczny potwierdzony badaniami naukowymi.

Nie zawiera żadnego wkładu filtrującego w celu wytwarzania wodoru oraz obniżenia potencjału utleniania – redukcji ORP ponieważ generuje wodór samodzielnie .

HYDROGENIC  spełnia europejskie normy jakości potwierdzone certyfikatem. Dzięki swej unikatowej budowie został wielokrotnie nagradzany licznymi wyróżnieniami na targach i wystawach międzynarodowych.

HYDROGENIC jest generatorem o bezpośredniej produkcji wodoru a to oznacza że po przekręceniu pokrętła wodór jest produkowany i wzbogaca się nim wodę którą możesz pić Ty i Twoi bliscy odrazu bez limitów , bez czekania .

ŻYCIE POWODUJE, ŻE SIE UTLENIAMY

Naukowcy odkryli, że tlen, który uczestniczy w naszym metabolizmie, powoduje, że tworzymy wolne rodniki. Są to cząsteczki, którym brakuje elektronów i zabierają je innym, powodując uszkodzenia w rozmaitych strukturach komórkowych, jak DNA.

DLACZEGO SIĘ STARZEJEMY ?

Jednym z głównych winowajców jest pierwiastek, który jest nam niezbędny do życia – tlen.

Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że może on przybierać formy siejące spustoszenie w komórkach naszego ciała. Formy te, nazywane oksydantami są uważane za jeden z głównych czynników powodujących starzenie.

Gdy oksydantów jest więcej niż antyoksydantów, organizm wchodzi w stan stresu oksydacyjnego.

W dłuższej perspektywie stan ten może prowadzić do choroby Alzheimera, choroby Parkinsona, cukrzycy, reumatoidalnego zapalenia stawów i chorób układu krążenia, a tym samym przedwczesnej śmierci.

Jak działa współczesny Eliksir Młodości ?

ROZMIAR

Mikroskopijny rozmiar cząsteczkowego wodoru pozwala mu przenikać głęboko do komórek, mitochondriów i jąder gdzie może neutralizować rodniki.

BEZPIECZEŃSTWO

Cząsteczkowy wodór jest całkowicie bezpieczny i nietoksyczny w przeciwieństwie do niektórych innych antyoksydantów.

Ogromną zaletą cząsteczkowego wodoru jest to, że nawet jeśli przyjmie się go w bardzo dużych ilościach, nadmiarowe cząsteczki zwyczajnie przenikną poza ciało. Zbyt duża ilość innych rodzajów  antyoksydantów  może stanowić obciążenie dla wątroby.

Cząsteczkowy wodór zwyczajnie się rozprasza, nie powodując żadnych negatywnych reakcji  i nie zużywając energii w celu jego rozłożenia.

SYNERGIA

H2 aktywuje antyoksydacyjne enzymy wewnątrz komórek.

Wodór cząsteczkowy bezpośrednio neutralizuje rodniki hydroksylowe. Ma jednak też dodatkową zaletę – aktywuje naturalne antyoksydacyjne enzymy występujące w komórkach, takie jak:

Peroksydaza glutationowa – neutralizuje nadtlenek w wodę,

dysmutaza ponadtlenkowa – neutralizuje anion  ponadtlenku w nadtlenek wodoru,

katalaza– neutralizuje nadtlenek wodoru w wodę.

Oznacza to, że H2 nie tylko bezpośrednio neutralizuje rodniki hydroksylowe ale także aktywuje antyoksydanty wewnątrz komórek umożliwiając długotrwałą ochronę.

SELEKTYWNOŚĆ

Wodór jako JEDYNY antyoksydant odnajduje i neutralizuje wyłącznie szkodliwe oksydanty.

Większość antyoksydantów nie jest w stanie odróżnić szkodliwych oksydantów (jak rodniki

hydroksylowe) od tych pełniących w organiźmie pozytywną rolę.

Jeśli zbyt wiele oksydantów zostanie zneutralizowanych, równowaga wewnątrz komórek może zostać zachwiana.

Cząsteczkowy wodór działa inaczej – wybiórczo odnajduje tylko szkodliwe oksydanty i neutralizuje je zmieniając w wodę !!!

To jest Twój prywatny domowy ELIKSIR MŁODOŚCI !!!

 

NAUKA I TECHNOLOGIA W SŁUŻBIE ŻYCIA – BADANIA NAUKOWE I KLINICZNE

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat wpływu wody wodorowej na Twoje zdrowie i długość życia możesz skorzystać z ogromnej bazy wiedzy w linku poniżej ;

www.molecularhydrogeninstitute.com

Instytut prowadzi działalność edukacyjną rozpowszechniając wyniki badań naukowych za pomocą seminariów, konferencji i szkoleń skupionych na terapeutycznym działaniu WODORU cząsteczkowego na organizm człowieka.