NUOVO

 

System filtrujący NUOVO by ITURRIA został stworzony dla potrzeb nowoczesnego domu. Zaprojektowany tak, aby łączyć doskonałą wydajność w produkcji wody, inteligentną technologię oraz kompaktowy design. Te właściwości czynią NUOVO doskonale przystosowanym do użytkowania w nowoczesnym domu.

System NUOVO jest rezultatem ciężkiej pracy oraz wieloletniego doświadczenia w produkcji urządzeń filtrujących do użytku domowego. Najlepszy design, najlepsze materiały oraz najlepsza konfiguracja czynią to urządzenie jednym z najnowocześniejszych sprzętów na rynku.

Woda jest ważna dla Twojego ciała i zdrowia. W związku z tym powinna być wolna od szkodliwych substancji. System NUOVO usuwa praktycznie 100 % substancji takich jak mikroorganizmy, metale ciężkie, pestycydy, związki chemiczne, i wiele innych.

Zapewnia to czego potrzebujesz: autentycznie czystą oraz wysokiej jakości wodę.

Systemy NUOVO zawierają najdoskonalsze rozwiązania technologiczne, a wbudowany zasobnik dostarcza zawsze 100 % czystą wodę.

Woda z systemu NUOVO  jest doskonała nie tylko do picia, ale także do gotowania, ponieważ pozwala żywności zachować wszystkie właściwości odżywcze, a także walory smakowe.

Przygotowuj na wodzie pochodzącej z Systemu NUOVO potrawy oraz zupy, myj w niej warzywa oraz owoce i poznaj nowy wymiar swojej kuchni.

Picie wody powinno być proste! Butelki i pojemniki są ciężkie oraz zabierają dużo miejsca. Rozwiązaniem jest montaż systemu NUOVO. Uzyskasz zdrową wodę dla Twojego domu, oszczędności oraz wygodę.