FUTURA

System filtrujący FUTURA by ITURRIA to prawdziwe dzieło sztuki w dziedzinie filtracji wody. Najlepszy sposób na pozyskanie czystej wody w Twoim domu!

System FUTURA   stanowi rezultat badań oraz projektów opracowanych przez zespół multidyscyplinarny, w którym brali udział biologowie, inżynierowie, projektanci, a także użytkownicy prywatni. Stworzyliśmy kompaktowy, nowoczesny, łatwy w użytkowaniu oraz niezwykle trwały sprzęt. Tak wygląda nasza filozofia dotycząca powstania urządzenia tak ważnego jak system do produkcji wody FUTURA.

Spożywanie czystej wody to przyjemność i zaspokajanie potrzeb organizmu. Ciało dorosłego człowieka składa się w większości z wody. Spożywanie wody z Twojego własnego domowego źródełka, które stanowi system FUTURA, dostarcza organizmowi czystej i zbilansowanej wody.

Jakość wody jest ogromnie istotna w Twojej kuchni. Gotowanie na bazie czystej wody nadaje potrawom oryginalny smak oraz zapewnia łatwiejsze i szybsze przygotowywanie posiłków. Dzięki FUTURA makarony, kasze, warzywa i owoce stają się wyśmienitymi potrawami.

W wyniku gotowania zwykła woda kranowa może negatywnie wpływać na smak przygotowanej kawy, herbaty i naparów.

Korzystanie z wody oczyszczonej z pomocą urządzenia FUTURA stanowi prawdziwą ucztę dla zmysłów.