VENTURO

System filtrujący VENTURO by ITURRIA to najnowsza technologia w pełnym tego słowa znaczeniu .

VENTURO to nowość w dziedzinie filtracji wody na świecie .

Urządzenie jest wyposażone w specjalny system DIRECT FLOW który umożliwia filtrację wody w systemie ciągłym dzięki czemu VENTURO produkuje krystalicznie czystą wodę i mineralizuje ją w maksymalnej możliwej wydajności dlatego nie wymaga zbiornika do przechowywania wody i zajmuje zdecydowanie najmniej miejsca ze wszystkich innych systemów dostępnych na świecie.

Do tej pory systemy filtryjące DIRECT FLOW były zarezerwowane głównie do użytku w hotelach , restauracjach i wszędzie tam gdzie potrzebna jest duża  wydajność filtrowanej wody co wiązało się z bardzo dużym kosztem instalacji  .

Firma ITURRIA dzięki pracy inzynierów i projektantów zdecydowała się wprowadzić na rynek Polski urządzenie DIRECT FLOW VENTURO do użytku domowego dla najbardziej wymagających Klientów w rozsądnej cenie .

Teraz każdy ma możliwość instalacji u siebie w kuchni urządzenia o najwyższych możliwych parametrach jednocześnie zajmującego najmniej miejsca .

Nawadnianie organizmu w łatwy i wygodny sposób, spożywanie przez dzieci i dorosłych bezpiecznej wody najwyższej jakości to zadanie, dla którego został stworzony VENTURO DIRECT FLOW

Woda wolna od wszelkich zanieczyszczeń jest idealna do produkcji kostek lodu, a także charakteryzuje się doskonałym smakiem i zapachem.

Krystalicznie czysta woda pozbawiona wszelkich zanieczyszczeń i zmineralizowana jest niezbędna w Twoim domu i pomocna podczas mycia warzyw i owoców oraz do urządzeń parowych.

Mając zamontowany system molekularny VENTURO w pełni korzystasz z zalet czystej wody podczas wszystkich czynności dnia codziennego, takich jak mycie zębów, przechowywanie soczewek kontaktowych, przygotowywanie kostek lodu, podlewanie kwiatów i roślin, pojenie zwierząt domowych, napełnianie akwarium lub żelazek  , gotowanie posiłków , robienie przetworów i wielu innych .